گروه آموزشی رفتار حرکتی

مدیر گروه: دکتر احمد نیک روان

کارشناس گروه: خانم میترا نجار

شماره تماس : 2137 3153 023 - 2194

ورزش و فعالیت بدنی نقش مؤثری در سلامت جامعه بر عهده دارد. هر کجا رویدادی ورزشی در جریان است، هیجان، سرزندگی و نشاط نیز حضور دارد و زمانی که انسان از فعالیت و تکاپو باز می‌ایستد، درحقیقت زوال تدریجی او فرا می‌رسد. گروه آموزشی تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه سمنان مفتخر است که سهم هرچند کوچک اما تأثیرگذاری را در آموزش افراد متخصص در این زمینه ایفا می‌کند.

 

در حال حاضر این گروه با دارا بودن اعضاء هیأت علمی فعال در دو گرایش رفتار حرکتی و فیزیولوژی ورزشی، در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد، دانش آموخته تقدیم جامعه می‌نماید و با تلاش اعضای هیأت علمی، این گروه توانسته است با پذیرش دانشجو در دو گرایش فوق در پردیس خودگردان دانشگاه نیز حضوری فعال و موفق داشته باشد. علاوه بر این، در هر نیمسال تحصیلی حدود 120 کلاس تربیت بدنی عمومی توسط این گروه برنامه‌ریزی، ساماندهی و برگزار می‌گردد که این تعداد واحد درسی سهم بزرگی از کل واحدهای عمومی دانشگاه را به خود اختصاص می‌دهد.

در زمینه پژوهش نیز این گروه اهتمام ویژه‌ای در راستای برگزاری همایش‌ها و کارگاه‌های آموزشی به صورت سالانه نموده و همواره چاپ مقاله‌ها، کتاب‌ها و انجام طرح‌های پژوهشی با بالاترین کیفیت را سرلوحة کار خود قرار داده است. این گروه مصمم است در ارتقاء سطح علمی و آموزشی دانشگاه تمام تلاش و همت خود را بکار گمارد. امید است از این پس شاهد پیشرفت‌های روز افزون و همه جانبة دانشگاه سمنان با شتاب بیشتری باشیم.

 

اعضاء هیأت علمی گروه تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشکده علوم انسانی دانشگاه سمنان

 

ردیف

 

نام و نام خانوادگی

 

مرتبه

 

مدرک محل اخذ

 

ملاحظات

 

1

 

بهروز گل محمدی

 

دانشیار

 

دکتری–روسیه

 

 

2

 

محمد علی سلطانیان

 

استادیار

 

دکتری–ایران

 

بازنشسته

3

 

احمد نیک روان

 

استادیار

 

دکتری - ایران

 

 

4

 

ولی الله کاشانی

 

استادیار

 

دکتری - ایران

 

 

5

 

محمد علی سالیانه

 

استادیار

 

دکتری–ایران

 

 

7

 

فاطمه رضایی

 

مربی

 

دکتری–ایران

 

 
8
سیّدمحسن آوندی
دانشیار
دکتری–ایران  
 9  حکیمه اکبری  استادیار  دکتری- ایران  

 

فایل ها