جستجوی پیشرفته   جستجوی وب

صفحه شخصی دانشکده علوم انسانی دانشگاه سمنان

جمعه ٣٠ فروردين
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 5557
 بازدید امروز : 149
 کل بازدید : 1398407
 بازدیدکنندگان آنلاين : 3
 زمان بازدید : 0/2500
گروه رفتار حرکتی

گروه آموزشی رفتار حرکتی

مدیر گروه: دکتر احمد نیک روان

کارشناس گروه: آقای سید ابوالقاسم حسینی نژاد

شماره تماس : 3537 3153 0233 - 3494

ورزش و فعالیت بدنی نقش مؤثری در سلامت جامعه بر عهده دارد. هر كجا رویدادی ورزشی در جریان است، هیجان، سرزندگی و نشاط نيز حضور دارد و زمانی که انسان از فعالیت و تکاپو باز می‌ایستد، درحقیقت زوال تدریجی او فرا می‌رسد. گروه آموزشی تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه سمنان مفتخر است که سهم هرچند کوچک اما تأثيرگذاري را در آموزش افراد متخصص در این زمینه ايفا مي‌كند.

در حال حاضر این گروه با دارا بودن اعضاء هیأت علمی فعال در دو گرایش رفتار حرکتی و فیزیولوژی ورزشی، در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد، دانش آموخته تقديم جامعه مي‌نمايد و با تلاش اعضای هیأت علمی، این گروه توانسته است با پذيرش دانشجو در دو گرايش فوق در پردیس خودگردان دانشگاه نیز حضوری فعال و موفق داشته باشد. علاوه بر این، در هر نيمسال تحصيلي حدود 120 کلاس تربیت بدنی عمومی توسط این گروه برنامه‌ريزي، ساماندهی و برگزار می‌گردد که این تعداد واحد درسی سهم بزرگی از کل واحدهای عمومی دانشگاه را به خود اختصاص مي‌دهد.

در زمینة پژوهش نیز این گروه اهتمام ويژه‌اي در راستاي برگزاری همایش‌ها و کارگاه‌های آموزشی به صورت سالانه نموده و همواره چاپ مقاله‌ها، کتاب‌ها و انجام طرح‌های پژوهشی با بالاترين كيفيت را سرلوحة كار خود قرار داده است. این گروه مصمم است در ارتقاء سطح علمی و آموزشی دانشگاه تمام تلاش و همت خود را بکار گمارد. امید است از اين پس شاهد پیشرفت‌های روز افزون و همه جانبة دانشگاه سمنان با شتاب بیشتری باشیم.

اعضاء هیأت علمی گروه تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشکده علوم انسانی دانشگاه سمنان

ردیف

نام و نام خانوادگی

مرتبه

مدرک محل اخذ

ملاحظات

1

بهروز گل محمدی

استادیار

دکتریروسیه

2

محمد علی سلطانیان

استادیار

دکتریایران

3

احمد نیک روان

استادیار

دکتری - ایران

4

ولی الله کاشانی

استادیار

دکتری - ایران

5

محمد علی سالیانه

استادیار

دکتریایران

7

فاطمه رضایی

مربی

کارشناسی ارشدایران